Jazykové kurzy

PLUM SCHOOL – Jazykové kurzy

Toužíte se naučit cizí jazyk, cestujete do zahraničí a chcete si osvojit základní komunikaci, nebo chcete procvičovat již naučené při konverzaci? Přijďte na naše jazykové kurzy! Již nemusíte nikam jezdit. Jsou přímo zde, ve Slivenci. Nabídku můžeme rozšířit či upravit dle Vašich přání. Nabízíme kvalitní, kvalifikované lektory, příjemné prostředí a skvělé ceny. Těšíme se na Vás v nové učebně Sliveneckého klubu Švestka!

začátečníci, mírně pokročilí

lektor: Renáta Sakmarová

Latina

začátečníci

Výuku je pojatá jako společné hledání pramenů s respektem k jejich složitosti, k celistvosti světa, do něhož vstupujeme, s předpokladem noblesního přístupu všech zúčastněných. Pochopení jazyka jako svůj první jazyk mrtvý s exkurzemi do historické gramatiky, spíše jako příběhy v čase.Gramatické poučení odlehčené vysvětlováním smyslu starověkých pověstí a informacemi o způsobu života ve starověkém Římě, zachycení důležité stopy, jež zanechaly oba antické národy i našemu světu.
lektor: Nováková